خلاصه قسمت 270 شمیم عشق

علی متوجه غیبت سودا می شود همیت که می فهمد که دزدی سودا کار محمد بود همش می خواد همه را قانع کنه که سودا با میل خودش رفته اما الیف که می دونه بچه سودا توی ان خانه است می گه امکان نداره نه کیفش را برداشته و نه پول. همیت موبایلش را دست می گیره و می گه همسایه زنگ زده و گفته که سودا را دیده سوار ماشین یک مرد شده و مراد هم می گه که شوهر سودا را اطراف خانه دیده طفلی علی کلی غمگین می شه. لیندا همش دورش می چرخه اما علی محلش نمی ده همیت به لیندا می گه برو تو اتاقت در را روی خودت ببند علی نگرانت می شه و می اید سراغت. منور و خانواده سلطان برای خرید عروسی می روند. علی کارتش را به سلطان می دهد اما سلطان می گوید که همین که خرج عروسی را بر عهده گرفته اید کافی است سلطان موقع خرید همه حواسش به کیف پولش است که پول کمی توی ان است. الیف همش به علی می گه که سودا خودش نرفته همیت الیف را می کشه کنار و می گه اگر همش این حرف را توی گوشش بگی کاری می کنم که از اینجا بری و کسی بهت کار نده. علی همش توی اتاق سودا می ره و یاد خاطراتشون می افته. یلماز خان و یلماز هم می خوان برن ازمایش بدهند که ایلماز هم از ارث سهم ببره

/ 6 نظر / 32 بازدید
رعنا

وای مژگان جون چه خوبه که برگشتی...خیلی خوشحالم....انشالله سودا گم بشه و دیگه پیداش نشه تا ما یکم دلمون خنک بشه

نگار

گم نمیشه رعنا

نرگس

ازمایش ک داده بودن

مهسا

چرا حالا سوادا گم بشه!بیچاره!درسته نچسبه اما همیت کرگدن بره بمیره بهتره آخ که چقد دوس دارم خفش کنم!!!! حال ردم ایلماز خان بعد قرنی جلوی لات بازی زنش ایستاد!!!!!;-)بیچاره دخترش رو چقد زجر میده،بچه هاشو با دستای خودش بدخت کرد! بیچاره یوسف[گریه]این دیگه چه مادرنه!؟!؟!؟؟؟! مادرنیست!!!! خونه خراب کن،ماشین آدم کشیه بی احساس!!!![سبز]شیطانه!!!

فاطیما

سلام مژگان جون سریال مورات چرا داره تمام میشه چرا اینقدر زود؟؟ سریالش که قشنگ بود قسمت اول رنکینگش بالا بود خودم امدم اعلام کردم ولی اینقدر ساعت پخشش را عوض کردند سریال ضربه خورد. راسته مورات می خواهد بازیگری کنار بگذاره؟

مینو

همیت کرگدن!!![خنده][نیشخند]