معرفی کتاب

نام" یک بازی معمولی

اول از همه بگم که این رمان فوق العاده بود . مدت ها بود همچین کتابی نخونده بودم. داستان درباره ی یک سری دانشجو در دانشگاه اردبیل است که داستان درباره ی عشق و عاشقی ها و مشکلات اینها است. وای این بچه ها من را به شدت یاد دوران دانشجویی خودم می انداختن . مخصوصا که در بازی زمانی همین زمان های 81 و 82 بود البته من سال 83 دانشجو بودم. خلاصه جذاب ترین نقش بتول بود که به شدت در خانواده تحت فشار بود و با رسیدن به اردبیل برای پول دار شدن دست به هر کاری می زند که در انتها با سرنوشت بدی روبرو می شود. داستان او و محمد پسرعمویش، و داستان غزل و امین که یکی کرد و دیگری شمالی است و اختلاف فرهنگی را نشان می دهد فوق العاده بود. خلاصه اینکه این کتاب را به هیچ وجه از دست ندهید.

http://s9.picofile.com/file/8299227384/_caffetakroman.pdf.html

نام: شعله های خاکستری

داستان درباره ی بهار است که به تنهایی نزد پدرش زندگی می کنن و در این میان کسی سخن از مادرش به میان نمی اورد واو با کینه از مادرش بزرگ شده و در این میان اتفاقات جالبی می افتد که داستان زیبا و شیوا است.

http://s9.picofile.com/file/8299227584/_Caffetakroman_sholehaye_khakestari.pdf.html

/ 4 نظر / 2142 بازدید
saba

سلام مژگلن خانم خوبید؟ راستش دلم برای مطالبی که میگذاشتید تنگ شده چند وقتی میشه وبلاگتون کار نمیکنه من تقریبا هر روز چکش میکردم و خیلی خوشحال شدم که دیدم از این طریق میتونم با شما در تماس باشم الان هم صفحه اصلیتون کار نمیکنه و این کتاب هم فقط در قسمت معرفی کتابها اومده و خیلی بدتر اینکه کتابهای اخیرتون توی این بخش نیستند چی شده ؟؟لطفا این مشکل رو پیگیری کنید

saba

بنظرتون درست میشه یعنی کتابا برمیگردن ؟ الن دقیقا اونکتابهایی رو که حذف شده بود اومده ولی کتابهای دیگه نه میبخشید مزاحم میشم خیلی پیگیر بودم الانم خوشحالم که اومدید❤??❤??❤??

saba

ممنون عزیزم لطف میکنی ??❤??

انا

سلام خیلی خیلی خوشحال شدم برگشته مقداری خلاصه کتاب فقط اولین که خود شما گذاشتید چی بوده؟ آگه خاطرتان باشه که مطمین شیم همش اومده خیلی خلاصه های رمان ها تواند دوست دارم