اشکال سه هفته ای در پرشین بلاگ

با سلام خدمت دوستان عزیز

این چند هفته پرشین بلاگ دچار اشکالات جدی شده بود و مدیران وبلاگ اصلا نمی توانستند وارد صفحه ی مدیریت خود شوند. و من از سه هفته ی پیش نتوانستم توی وب مطلب بگذارم.

و چه زمانی هم پرشین دچار مشکل شده بود اخرین قسمت های سریال های کاراسودا، ایچرده، جسور و زیبا

البته من خودم فصل چهار سریال سلطنت را کامل نگاه کردم که اخرین قسمتش قسمت 16 بود که با گردن زدن مری تمام شد.

به دلیل مشکلات پیش امده از همه ی شما عزیزان عذرخواهی می کنم.

/ 3 نظر / 191 بازدید
مهشید

سلام مژگان جون کی دوباره فعالیت وبلاگتون شروع میشه

مریم

سلام عزیزم وای من الان این مطلب را که تازه نوشتید پیدا کردم روزی چند بار به ویلاگ سر ميزدم که شاید پرشين درست شده باشه. ديگه خیلی طولانی خراب شده بود قبلا هم اشکال پيش می آمد تو پرشين اما الان ديگه خیلی خیلی طولانی شده بود بعدش هم با خودم میگفتم طفلک مژگان خانم حتماً کلی با این اوضاع پرشين اعصابش خورد شده دیگه واقعاً هم خرابی طولانی مدت پرشين روی اعصاب هم بود بعدش درست زمانی که همه سریال هايي که نگاه میکردیم به فینال رسیده بودند اوضاع پرشين به هم ریخته بود. خیلی دوست داشتم نظر بدیم به فینال سربال ها.

مریم

چقدر پایان زیبایی برای سریال ایچرده و کارا سودا درست کرده بودند پایان کارا سودا کلا یک سورپرايز بینهایت شوک کننده بود که به ذهن هیچ کسی نميرسید که هم جمال و هم امیر هر دوشون بمیرند کلا همین طور که دیگه سریال داشت خسته کننده پيش ميرفت کارگردان عجب شوکی توی فینال به بیننده ها وارد کرد خیلی خوشم آمد بینهایت زیبا و محشر بود. راستی عزیزم سایت که بهتر شد برای فینال سریال های اواخری یک مطلبی بذار که دوستان هم نظرات خود را بگند. خیلی هم دلمون بهت تنگ شده مژگان عزیز. امیدوارم که حالت هم خوب باشد.